Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Aroma "Prestige card" oro gaiviklis, pakabinamas Black

Produkto kodas: 590771892664
1.70€
Likutis Lietuvoje: >5 vnt. Galima nusipirkti šiandien eprekyba@autoaibe.lt +37070055002 Visų parduotuvių likučiai atskirai
Rodyti daugiau pristatymo būdų
  • Atsiėmimas parduotuvėje
  • Paštomatas (LP Express)
  • Pristatymas kurjeriu Lietuvoje
  • Pristatymas kurjeriu į ES valstybes

Aprašymas

Automobilinis oro gaiviklis. Celiuliozės technologija. Prieš naudojimą susipažinti su gaminio instrukcija. Prakirpti pakuotę ir palaipsniui ištraukti oro gaiviklį, priklausomai nuo norimo kvapo stiprumo. Pakabinkite laisvai, toliau nuo visų paviršių.

Neprarykite. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Gamintojas neatsako už produkto naudojimą ne pagal paskirtį ir nesilaikant saugos reikalavimų.

ATSARGIAI. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. Talpos turinį sunaikinti laikantis galiojančių teisės aktų dėl atliekų tvarkymo. EUH208: Sudtyje yra 1-(2,6,6-trimethyl-3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one, 1,2,3,5,6,7-hexahydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4h-inden-4-one, Citral, Citronellol, Coumarin, Hexyl salicylate, Nerol. Gali sukelti alerginę reakciją.
Prekės ženklas AROMA
GHS Odos jautrinimas (1B pavojaus kategorija)
GHS Pavojinga vandens aplinkai (2 lėtinio pavojaus kategorija)
EAN kodas 5907718926644

Kur rasti?

Alternatyvūs kodai

Produktą galima rasti paieškoje įvedant šiuos kodus:

SILVERTATTOO, PEPPERSKULL, AROMAPAKABINAMI, DROPCONTROL, HYPEGIRLCAP, PRESTIGECARD, GOLDTATTOO, HYPEPINKHAIR, STREETART