Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Aroma "Drop control" oro gaiviklis, pakabinamas Gold

Produkto kodas: 590284683205
2.90€
Likutis Lietuvoje: >5 vnt. Galima nusipirkti šiandien eprekyba@autoaibe.lt +37070055002 Visų parduotuvių likučiai atskirai
Rodyti daugiau pristatymo būdų
  • Atsiėmimas parduotuvėje
  • Paštomatas (LP Express)
  • Pristatymas kurjeriu Lietuvoje
  • Pristatymas kurjeriu į ES valstybes

Aprašymas

Automobilinis oro gaiviklis. Tai dviejų medžiagų kombinacija: celiuliozės laikiklis ir plastikinė talpa pripildyta kvapniuoju skysčiu. Jūs galite reguliuoti oro gaiviklio intensyvumą patys.
Prieš naudojimą susipažinkite su gaminio instrukcija. Išimkite oro gaiviklį iš įpakavimo. Nulauškite plastikinės talpos viršūnėlę. Paverskite oro gaiviklį, kad skystis įsigertų į celiuliozės pagrindą. Pakabinkite oro gaiviklį VERTIKALIAI. Galite reguliariai užpilti skysčio ant celiuliozės, kol pasibaigs.

ATSARGIAI. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. Jeigu sudirginama oda arba ją išberia: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal atskirų atliekų surinkimo taisykles.
Prekės ženklas AROMA
GHS Odos jautrinimas (1B pavojaus kategorija)
GHS Pavojinga vandens aplinkai (2 lėtinio pavojaus kategorija)
EAN kodas 5902846832058

Kur rasti?

Alternatyvūs kodai

Produktą galima rasti paieškoje įvedant šiuos kodus:

SILVERTATTOO, PEPPERSKULL, AROMAPAKABINAMI, DROPCONTROL, HYPEGIRLCAP, PRESTIGECARD, GOLDTATTOO, HYPEPINKHAIR, STREETART