Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Visbella plastikinių žibintų poliravimo rinkinys (rankomis)

Produkto kodas: 697062554084
14.00€
Analogiški produktai

Aprašymas

Šis rinkinys padeda atnaujinti dulsvus, pageltonavusius plastikinius žibintus. Panaikina paviršiaus spalvos pasikeitimus, oksidacijos ir įbrėžimų žymes. Rinkinyje yra visi reikalingi įrankiai, kurie padės atnaujinti ne tik automobilio priekinius žibintus, bet ir galinius žibintus, priekabų, valčių langus, šalmų apsaugas, motociklų, sniegaeigių priekinius langus ir dar daugiau. Rinkinys skirtas poliruoti rankomis.
Privalumai:

- Pagerina matomumą ir saugumą;
- Vienas rinkinys skirtas dviejų žibintų restauravimui;
- Lengvas naudojimas (reikalingi 3 etapai). Mažiau nei per valandą nupoliruojami žibintai.

Rinkinį sudaro:

P800  Švitrinimo diskeliai 2vnt;
P1200 Švitrinimo diskeliai 2vnt;
P2000 Švitrinimo diskeliai 2vnt;i
Maskavimo plėvelė 1vnt;
Vilnonis poliravimo diskas;
Balta kempinė;
Poliravimo pasta 85g;
Apsauga nuo UV spindulių 2vnt po 3ml
Poliravimo rankena

Instrukcija:
1.Švitrinimas:
Prieš pradedant švitrinti žibintus - būtinai sušlapinkite apvalius švitrinimo diskelius. Jie skirti naudoti drėgnai. Švitrinkite su 3 skirtingų grubumų diskeliais, kurie yra rinkinyje.
SVARBU: Naudokite švitrinimo diskelius tokia tvarka: P800 - P1200 - P2000 (nuo grubiausio iki švelniausio). Priešingu atveju galite sugadinti žibintus.
2.Poliravimas:
Pritvirtinkite vilnonį poliravimo diską prie rankinio pagrindo (įrankio su raudona rankena) ir užtepkite poliravimo pastos. Poliruokite su pasta tol kol žibintai bus skaidrūs.
3.Apsauga:
Nuvalykite žibintus ir įsitikinkito jog jie sausi. Negalima dėti apsauginio skysčio kol žibintai drėgni ar nešvarūs.
SVARBU: Nedėkite apsauginio skysčio esant tiesioginiai saulės šviesai! Pervarykite automobilį į pavėsi, kad nebūtų tiesioginių saulės spindulių.
Rinkinyje esančia balta kempinėle paskirstykite apsaugą ant žibintų. Leiskite apsaugai išdžiūti 15 minučių. Vėliau leiskite žibintams išdžiūti saulės šviesoje 1-2 valandas. Baigę šį žingsnį žibintus laikykite švarius ir neplaukite automobilio 24 valandas.

ATSARGIAI. H315 Dirgina odą. H317 Gali sukelti alerginę odos reakciją. H319 Sukelia smarkų akių dirginimą. P103 Prieš naudojimą perskaityti etiketę. P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. P305 PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias m inutes. Kreiptis į gydytoją. langus ir dar daugiau. Rinkinys skirtas poliruoti rankomis.
Prekės ženklas VISBELLA
GHS Odos dirginimas  (2 pavojaus kategorija)
GHS Akių dirginimas  (2 pavojaus kategorija)
GHS Specifinis toksiškumas konkrečiam organui (vienkart. poveikis) (1 pavojaus kategorija)
EAN kodas 6970625540844, 6972983860190
VISBELLA tai tarptautinis prekės ženklas (WJB grupės narys). Ši įmonė s tai viena didžiausių klijų ir sandariklių gamintoja. Produktai naudojami daugybėje sričių, kurie apima auto pramonę, namus, baldų remontą.

Visbella remonto komplektai - paprastas sprendimas jums.
Važiavote su šeima ir akmenėlis įskėlė priekinį stiklą? Puoselėjate savo automobilį, bet priekiniai žibintai pageltę ir visai nedžiugina? Odinis salonas apdrisko ir reikalauja atnaujinimo? O gal parkuodami automobilį įlenkėte ratlankį? Maža bėda - Visbella remonto komplektai puikus sprendimas jums.
Profesionaliai sukomplektuoti, jog nieko netrūktų, puikiai tinkantys tiek profesionalui, tiek megėjiui - Visbella rinkiniai yra paprasti naudoti, sudaryti iš aukštos kokybės priemonių, kad norimą rezultatą būtų galima pasiekti kuo paprasčiau.

Plati produktų gama leis rasti sprendimą būtent jūsų problemai. Asortimente galima rasti galinio stiklo šildymo gijų remonto komplektą, aliuminių ratlankių remonto kompletą leidžianti panaikinti duobutes ant jų, greitai stingstančius klijus, leisiančius suklijuoti įvairiausias medžiagas tarpusavyje bei odos ir vinilo remonto komplektą suteiksiančio naujos gyvybės "pavargusiamo salonui. Na ir rinkos favoritai - remonto kompletas stiklo įdaužai, panaikinantis įvairių rūšių stiklo pažeidimus ir atkuriantis buvusį matomumą bei plastikinių žibintų poliravimo rinkiniai, pritaikyti rankiniam arba poliravimui mašinele. Gelsvi, prastai šviesą laužiantys žibintai liks tik niūri praeitis. Susipažinkite su

Kur rasti?

Alternatyvūs kodai

Taip pat produktą galima rasti paieškoje įvedant šiuos kodus: