Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

PLYMOUTH VOLARE Saloon EGR vožtuvas, montavimo elementai

Prekės ženklas:
Montuojama:
Įtampa, V:
Ilgis, mm:
Plotis, mm:
Aukštis, mm:
Skersmuo, mm:
Vidinis skersmuo, mm:
Medžiaga:
Nebuvo rasta prekių šioje kategorijoje, skirtų jūsų PLYMOUTH VOLARE Saloon

Jei domina šios kategorijos prekė pasirinktam automobiliui siųskite užklausą (įveskite el. pašto adresą arba telefono nr.)

Automobilių išmetamųjų dujų tarša šiais laikais yra gana opi problema. Būtent todėl jau daugelį metų vis griežtinami automobilių išmetamųjų dujų mažinimo sistemų reikalavimai. Viena iš tų sistemų yra EGR, kurioje svarbiausią vaidmenį atlieka specialus vožtuvas.

Kas yra EGR vožtuvas?

EGR sistemos paskirtis yra antrinis išmetamųjų dujų panaudojimas. Sistema sujungia išmetimo ir įsiurbimo kolektorius, taip dalį išmetamųjų dujų perteikiant į įsiurbimo kolektorių. Taip dujos yra efektyviai deginamos, ko pasekoje sumažinama ne tik išmetamųjų dujų tarša, bet ir kuro sąnaudos.

EGR vožtuvas, atsižvelgiant į variklio sūkius, temperatūrą ir kitus rodiklius nustato, kokį kiekį išmetamųjų dujų praleisti į kolektorių.

EGR vožtuvų tipai

Įprastai EGR vožtuvai gali būti vakuuminiai arba elektriniai. Pastarieji moderniuose automobiliuose pasitaiko dažniau, kadangi jų valdymas yra tikslesnis, o problemų diagnozavimas paprastesnis. Vakuumu valdomi vožtuvai buvo populiarūs senesniuose automobiliuose, kadangi tokios EGR sistemos buvo visiškai mechaninės, o pačių vožtuvų kaina gerokai mažesnė.

Kaip jį pakeisti?

Pirmiausiai reikia rasti, kurioje vietoje jis yra. Įprastai EGR komplektas susidaro iš vožtuvo ir metalinių vamzdelių, todėl reikėtų jų ieškoti ir variklio skyriuje.

Keitimo sudėtingumas priklauso nuo automobilio. Vienuose modeliuose vožtuvas sumontuotas priekyje, lengvai matomoje ir pasiekiamoje vietoje, todėl pakeisti jį galima per kelias minutes.

Kartais vožtuvas montuojamas ir variklio gale. Tokiu atveju, gali prireikti specialių įrankių ar netgi išimti variklį norint jį pasiekti.

Vakuuminiai vožtuvai turi prijungtą vakuumo vamzdelį, o elektriniai – laidus.

Bet kuriuo atveju, darbus turėtų atlikti specialistai, kadangi yra rizika sugadinti EGR sistemą ar kitus komponentus.

Kur įsigyti?

EGR vožtuvą savo automobiliui galite įsigyti autodalių parduotuvėje Autoaibe.lt. Čia siūlomas platus dalių ir priedų pasirinkimas įvairių markių automobiliams. Pasinaudokite mūsų svetainėje esančia dalių paieška ir vos per kelias minutes rasite ieškomas dalis.