Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Buksyravimo kilpos

Prekės ženklas:

Byksyravimo kilpos, kabliai

Buksyravimo kilpos puiki priemonė norint, kad automobilis būtų ne tik saugus, bet ir stilingas. Paprastai vieta, kur reikia kabinti tempimo lyną, ganėtinai griozdiška, nelabai gražiai atrodo, todėl vilkimo kilpų vengia tie, kurie nori, kad automobilis atrodytų kaip naujas. Bagažinėje, prie atsarginio rato ar kitoje mažiau matomoje vietoje laikoma vilkimo kilpa, ištraukiama prireikus, – puikus sprendimas.

Buksyravimo kilpos – specifikuotos, jas reikia rinktis pagal automobilio modelį. Specifikuotos kilpos tinka tik vienam arba keliems transporto priemonių tipams, taigi jas naudodami ne pagal paskirtį galite pažeisti. Jei perkate naują, geriausia pasirinkti specifikuotą vilkimo kilpą. Šios vilkimo kilpos būna vienos spalvos, tačiau paprastai jas galima pritaikyti prie automobilio. Jeigu nenorite jos visuomet laikyti pritaisytos prie savo transporto priemonės, galite išsukti ir laikyti bagažinėje, daiktadėžėje, ir ištraukti tik tada, kai prireiks. Norint naudoti vilkimo kilpą ji prisukama į tam skirtą vietą.

Automobilio tempimas

Svarbu prisiminti, kad negalima tempti automobilio, jei prie jo vairo nesėdi žmogus arba automobilis – su automatine pavarų dėže. Be to, negalima tempti autostradoje, greitkelyje – tokiose vietose geriausia palikti automobilį šalikelėje. Vairuoti reikia stengtis ramiai, staigiai nestabdant. Nekabinkite lyno, jei nėra tam skirtos kilpos – užkabinę ant buferio, smarkiau patraukę, jį galite nutraukti nuo automobilio. Tuomet transporto priemonė ne tik nejudės, bet ir liks be dalies. Be to, lyno neriškite mazgu – jis greitai atsiriš.

Vilkimo kilpų savybės

Prieš pirkdami vilkimo kilpą, patikrinkite, ar tam tikros jos savybės atitinka Jūsų tikėtąsias:

  1. tipas. Pasirinkite, kokio tipo buksyravimo kilpos Jums reikia: tradicinio tipo, D formos, be to – kur ir kaip ją reikia kabinti. Kai kurios kilpos netinka tam tikriems automobiliams, todėl pasirinkite tą, kuri tinka Jūsų modeliui.
  2. Svoris. Patikrinkite, kiek kilpa galės išlaikyti svorio – ar galės patempti Jūsų automobilį? Blogiausia, kas gali nutikti, – tempiant automobilį nutrūks kilpa.
  3. Danga. Prieš pirkdami išsirinkite tokią, kurios neveiks rūdys – ji turi būti su dviguba danga. Kitu atveju vilkimo kilpą reikės greitai keisti, nes ją paveiks rūdys.
  4. Apsauga. Pasirinkite tokias kilpas, kurios tempiant nebraižytų Jūsų automobilio. Atkreipkite dėmesį, kad jos būtų su reikiamomis guminėmis arba akrilinėmis apsaugomis.

Prireikus vilkimo kilpos, galite kreiptis į „Autoaibės“ specialistus. Specialistai parinks tas prekes, kurios geriausiai tiks Jūsų automobiliui. Jeigu žinote, ko reikia, ir prekes rinksitės interneto parduotuvėje, kilus keblumų spauskite „Pagalba gyvai“. Budintis konsultantas papasakos apie įvairias prekes ir padės išsirinkti.