Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Ratų guoliai

Prekės ženklas:
Tipas:
Montuojama:
Pakuotės tipas:
Ilgis, mm:
Plotis, mm:
Aukštis, mm:
Storis, mm:
Skersmuo, mm:
Vidinis skersmuo, mm:
Išorinis skersmuo, mm:
Sriegis:
Svoris, Kg:
Svoris, g:
Ratlankio skylių kiekis:
Stebulės skersmuo, mm:
Medžiaga:
Parametras:

Automobilių dalių parduotuvė internete „Autoaibė“ rūpinasi pačiais įvairiausiais transporto priemonės savininkų poreikiais ir siūlo platų auto dalių pasirinkimą, tarp jų ir ratų guolius. Apsilankę adresu autoaibe.lt galėsite patys apžiūrėti didelį guolių automobiliams pasirinkimą ir užsisakyti optimalų variantą, atsižvelgiant į kainą ir kokybę ar gamintoją.

Mūsų asortimente rasite „Comline“, „SNR“, „Meyle“, „Ruville“, „Starmann“ bei kitų prekinių ženklų ratų guolius. Be to, pirkėjas galės pats pasirinkti, kiek pinigų nori skirti šiai detalei – rato guolių kainos svyruoja nuo 15 iki 200 eurų. Įsigyti reikalingą prekę galima internetu, arba susisiekus su „Autoaibės“ atstovais.

Rato guolio paskirtis

Ratų guoliai skirti tvirtai išlaikyti ratą prie automobilio. Jie užtikrina stabilų automobilio važiavimą, suteikdami ratui galimybę suktis su mažu pasipriešinimu. Automobilio ratų prisitvirtinimas prie automobilio yra labai svarbus, nes jie išlaiko automobilio svorį, švelnina kelio nelygumų sukeltus nemalonius, stiprus smūgius. Todėl rato guoliai čia atlieka labai svarbią funkciją.

Jei važinėjate prastais, nelygiais keliais, dažniau vairuojate ekstremaliomis sąlygomis, rato guoliai taip pat dėvėsis greičiau.

Išgirdus keistą ūžimo ir švilpimo garsą, galima nuspėti, kad ratų guoliai susidėvėjo. Ilgiau nepakeitus susidėvėjusio rato guolio, jis pradeda klibėti ir ratas atsilaisvina, o automobilis praranda stabilumą.

Rato guolių keitimas

Susidėvėjusius rato guolius reikėtų nedelsiant pakeisti. Jei keičiate vienos pusės rato guolį, vertėtų pakeisti kartu ir kitos pusės guolį. Prižiūrėdami rato guolius ir juos keisdami, užtikrinsite, kad pakabos detalės bus ilgaamžiškesnės, kuro sąnaudos mažesnės ir padangos dėvėsis tolygiai.

Pagalbą renkantis ratų guolius gali suteikti „Autoaibės“ specialistai. Parašę, paskambinę nurodytais kontaktais, ar atvykę į vieną iš „Autoaibės“ parduotuvių gausite reikalingą konsultaciją. Parduotuvės konsultantai įvertins situaciją ir parinks rato guolį pagal Jums tinkamiausią kainos ir kokybės santykį.