Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Visbella epoksidinis glaistas sustiprintas plienu "šaltas suvirinimas" 57g

Produkto kodas: 697062554064 Analogiški produktai
3.50€

Aprašymas

VISBELLA epoksidinis glaistas "šaltas suvirinimas" 57g
Visbella Epoxy Putty yra rankomis minkomas, plienu sutvirtintas glaistas kuris greitai suremontuoja ar atstato viską, kas pagaminta iš metalo, kieto plastiko, keramikos, stiklo ir daugelio kitų medžiagų. Sumaišytas glaistas sudaro pramoninio stiprumo polimero junginį, kurį galima suformuoti į formas arba panaudoti komponentams lopyti ir taisyti. Jis sustingsta per 5-10 minučių ir po 60 minučių gali būti gręžiamas, šlifuojamas, dildomas ir dažomas ar kitaip apdirbamas. Glaistas sukietėja iki tamsiai pilkos spalvos.
NAUDOJIMAS:
1. Nuvalykite remontuojamą vietą švitriniu popieriumi.
2. Taisomas paviršius turi būti švarus, sausas ir be dulkių. Užsidėkite apsaugines pirštines.
3. Atsipjaukite reikalingą epoksidinio glaisto kiekį.
4. Drėgnais pirštais suminkykite epoksidinį glaistą iki vienspalvės vientisos masės.
5. Nedelsdami uždėkite epoksidinį glaistą ant remontuojamos vietos. Formuoti remonto vietą galima drėgnais pirštais, kol nesukietėjo glaistas. Glaistas kietėja per 5 minutes.
6. Po 60 minučių galite nuvalyti glaisto perteklių ar padailinti paviršių naudojant švitrinį popierių.
Naudojimas po vandeniu:
- Sumaišytą glaistą prispauskite prie remontuojamos vietos ir laikykite iki kol prilips.
- Naudokite prispaudėją arba kokį kita daiktą laikinai prilaikyti glaistą prie taisomos vietos 15-20min.

ATSARGIAI. Sudėtyje yra epoksidinė ir poliamino dervos. H335 Gali dirginti kvėpavimo takus. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P262 Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. P302 + P352 PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. P305 + P351 + P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. P332 + P313 Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją.
Prekės ženklas VISBELLA
GHS Specifinis toksiškumas konkrečiam organui (vienkart. poveikis) (3 pavojaus kategorija)
EAN kodas 6970625540646
VISBELLA tai tarptautinis prekės ženklas (WJB grupės narys). Ši įmonė s tai viena didžiausių klijų ir sandariklių gamintoja. Produktai naudojami daugybėje sričių, kurie apima auto pramonę, namus, baldų remontą.

Visbella remonto komplektai - paprastas sprendimas jums.
Važiavote su šeima ir akmenėlis įskėlė priekinį stiklą? Puoselėjate savo automobilį, bet priekiniai žibintai pageltę ir visai nedžiugina? Odinis salonas apdrisko ir reikalauja atnaujinimo? O gal parkuodami automobilį įlenkėte ratlankį? Maža bėda - Visbella remonto komplektai puikus sprendimas jums.
Profesionaliai sukomplektuoti, jog nieko netrūktų, puikiai tinkantys tiek profesionalui, tiek megėjiui - Visbella rinkiniai yra paprasti naudoti, sudaryti iš aukštos kokybės priemonių, kad norimą rezultatą būtų galima pasiekti kuo paprasčiau.

Plati produktų gama leis rasti sprendimą būtent jūsų problemai. Asortimente galima rasti galinio stiklo šildymo gijų remonto komplektą, aliuminių ratlankių remonto kompletą leidžianti panaikinti duobutes ant jų, greitai stingstančius klijus, leisiančius suklijuoti įvairiausias medžiagas tarpusavyje bei odos ir vinilo remonto komplektą suteiksiančio naujos gyvybės "pavargusiamo salonui. Na ir rinkos favoritai - remonto kompletas stiklo įdaužai, panaikinantis įvairių rūšių stiklo pažeidimus ir atkuriantis buvusį matomumą bei plastikinių žibintų poliravimo rinkiniai, pritaikyti rankiniam arba poliravimui mašinele. Gelsvi, prastai šviesą laužiantys žibintai liks tik niūri praeitis. Susipažinkite su

Kur rasti?

Alternatyvūs kodai

Taip pat produktą galima rasti paieškoje įvedant šiuos kodus: