Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Lesta autokosmetikos rinkinys 3vnt.

Produkto kodas: 477020239508
13.00€
Likutis Lietuvoje: >5 vnt. Galima nusipirkti šiandien eprekyba@autoaibe.lt +37070055002 Visų parduotuvių likučiai atskirai
Rodyti daugiau pristatymo būdų
  • Atsiėmimas parduotuvėje (Tik su Galimybių pasu!)
  • Paštomatas (LP Express)
  • Pristatymas kurjeriu Lietuvoje
  • Pristatymas kurjeriu į ES valstybes

Aprašymas

RINKINYS automobilio priežiūrai. Puiki dovanos idėja!

RATLANKIŲ VALIKLIS MAGIC LESTA 500ML
Spalvą keičiantis ratlankių valiklis. Efektyvi, nerūgštinė valymo priemonė su nauja aktyviųjų medžiagų kombinacija. Skirta lietiems ir paprastiems ratlankiams valyti. Lengvai pašalina ratlankių stabdžių trinkelių nuosėdas, tepalo dėmes, suodžių bei įprastus gatvių nešvarumus. Po valymo ratlankiai atgauna pradinį spindesį.
NAUDOJIMAS:
  • Ratlankius apipurkškite ir palaukite, kol pakeis spalvą.
  • Nuplaukite vandeniu.
  • Esant dideliam užterštumui rekomenduojama papildomai valyti su šepetėliu arba kempinėle.
  • Nenaudoti ant įkaitusių paviršių, neleisti pilnai išdžiūti.
  • Prieš naudojimą rekomenduojama valiklį išbandyti ant nedidelio paviršiaus ploto.

SALONO APDAILOS IR LIEČIAMŲ EKRANŲ VALIKLIS LESTA 500ML
Visiems salono vidaus plastikiniams, guminiams bei liečiamiems paviršiams valyti ir atnaujinti. Puikiai nuvalo nešvarumus nuo plastikinių ir guminių paviršių, liečiamųjų ekranų. Su antistatinėmis savybėmis. Paviršiams grąžina pirminę išvaizdą. Nepalieka dėmių. Liečiamus ekranus apsaugo nuo pirštų antspaudų.
NAUDOJIMAS:
  • Užpurkškite ant nedidelio valomo paviršiaus ploto ir paviršių nupoliruokite sausu minkštu audeklu.

CARNAUBA VAŠKAS LESTA 500ML
Karnaubo poliruojamas vaškas automobiliui. Skirtas lakui ir dažų dangoms atnaujinti. Paviršius tampa atsparus vandeniui. Atstumia įvairius nešvarumus. Apsaugo dažus nuo blukimo.
Karnaubo vaškas - natūralus polimeras, gaunamas iš palmės vaškinės kopernicijos (Copernicia prunifera) ir giminingų rūšių Brazilijoje. Blizgus, lengvai dengiamas, atsparus vandeniui, gerai maskuoja įbrėžimus, todėl dažnai naudojamas automobilių pramonėje.
NAUDOJIMAS:
  • Prieš naudojimą suplakti.
  • Užpurkšti ant poliruojamos vietos ir minkštu skudurėliu poliruoti sukamaisiais judesiais, kol paviršius ima blizgėti.
  • Nenaudoti ant įkaitusių paviršių.

RATLANKIŲ VALIKLIS MAGIC LESTA 500ML: ATSARGIAI. H302 Kenksminga prarijus. H317 Gali sukelti alerginę odos reakciją. H319 Sukelia smarkų akių dirginimą. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P301+P312 PRARIJUS: Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. P280 Mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / naudoti akių (veido) apsaugos priemones. P305+351+338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. P302+P352 PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. P501 Turinį arba talpyklą išpilti (išmesti) pagal vietinius reikalavimus. Sudėtyje yra natrio merkaptoacetatas, 2-butoksietanolis.
SALONO APDAILOS IR LIEČIAMŲ EKRANŲ VALIKLIS LESTA 500ML: ATSARGIAI. H319 Sukelia smarkų akių dirginimą. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P305+351+338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. P337+P313 Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. P101 jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. P501 Turinį arba talpyklą išpilti (išmesti) pagal vietinius reikalavimus. Sudėtyje: <5% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, konservavimo medžiagos methylchloroisothiazolinone/methylisothiazolinone, kvapai.
CARNAUBA VAŠKAS LESTA 500ML: P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P262 Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. P501 Turinį arba talpyklą išpilti (išmesti) pagal vietinius reikalavimus. Sudėtyje yra < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, konservavimo medžiagos methylchloroisothiazolinone / methylisothiazolinone, kvapai.
Prekės ženklas LESTA
GHS Ūmus toksiškumas (prarijus, per odą, įkvėpus) (4 pavojaus kategorija)
GHS Akių dirginimas  (2 pavojaus kategorija)
GHS Odos jautrinimas (1 pavojaus kategorija)
EAN kodas 4770202395087

Kur rasti?

Alternatyvūs kodai

Produktą galima rasti paieškoje įvedant šiuos kodus:

RINKINYS, LESAKLRIN01