Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

BUICK CENTURY Estate Sankabos išminamieji guoliai

Prekės ženklas:
Ilgis, mm:
Plotis, mm:
Aukštis, mm:
Skersmuo, mm:
Vidinis skersmuo, mm:
Išorinis skersmuo, mm:
Sriegis:
Medžiaga:
Parametras:
Nebuvo rasta prekių šioje kategorijoje, skirtų jūsų BUICK CENTURY Estate

Jei domina šios kategorijos prekė pasirinktam automobiliui siųskite užklausą (įveskite el. pašto adresą arba telefono nr.)

Apie sankabos dalis

Jei spausdami sankabos pedalą girdite keistus garsus – tai ženklas, kad metas keisti tam tikras sankabos dalis. Dažniausiai tokius garsus skleidžia sankabos išminamieji guoliai, kurie susidėvėję, išsausėję. Norint, kad sankaba veiktų puikiai, siūlome keisti visas jos dalis vienu metu: būsite tikri, kad ji veiks puikiai. Remontuojant ar apžiūrint automobilį siūlome patikrinti ir, jei reikia, pasikeisti ir greičių dėžės tepalą.

Dažnai klientams kyla daug klausimų apie įvairias automobilių dalis, taigi toliau pateikiami atsakymai į dažniausias užklausas apie sankabą ir atskiras jos dalis. Norintiems apie tai sužinoti daugiau, pateikiame išsamesnę informaciją apie galimus gedimus ir sankabos dalių keitimą. Tai padės nuspręsti, kurias problemas galite sutvarkyti patys, o kurioms prireiks profesionalų pagalbos.

Kaip aptikti sankabos dalių gedimus?

Kaip jau aptarėme, susidėvėję ir išsausėję sankabos išminamieji guoliai skleidžia nemalonius garsus, kurie ilgainiui vis garsėja. Jei trūksta sukimo galios į automobilio ratus, galite būti tikri, kad susidėvėjo sankabos diskas, kuris atsakingas už variklio ir greičių dėžės „sukibimą“. Šis gedimas geriausiai juntamas važiuojant įkalne, kuomet didėja variklio apsukos, tačiau transporto priemonė nevažiuoja greičiau, o spidometro rodyklė nekyla. Jei jaučiate, kad transporto priemonės sankaba „trūkčioja“ ir pedalą sunku nuspausti, patikrinkite hidraulinius skysčius, kurie taip pat turi įtakos važiavimo kokybei. Be to, galite justi lengvą svilėsių kvapą, kurį kaisdamas skleidžia sankabos diskas. Tokiu atveju kuo greičiau kreipkitės į autoservisą ir papasakokite apie šias patirtis: specialistai greitai ras problemų priežastis ir pasirūpins saugiu važiavimu.

Kada reikėtų keisti sankabos dalis?

Sankabos išminamieji guoliai ir kitos dalys turi rekomenduojamą eksploatacijos laikotarpį, tačiau juo aklai pasitikėti nevertėtų. Šios dalys paprastai keičiamos ne pagal nuvažiuotų kilometrų skaičių. Jų susidėvėjimui gali daryti įtaką vairavimo stilius ir tai, kokiomis sąlygomis vairuojate – galbūt daug laiko tenka praleisti spūstyse arba, priešingai, didžiąją dalį laiko sklandžiai vairuojate greitkelyje. Būtent tai gali lemti sankabos dalių nusidėvėjimą.

Ar galima sankabą pasikeisti pačiam?

Siūlome šį darbą patikėti profesionalams, kad būtumėte tikri, jog sankabos dalys buvo pakeistos kokybiškai. Visgi jei manote, kad galite savarankiškai pakeisti sankabą, galite tai padaryti ir patys.

Norėdami įsigyti tikrai kokybiškas ir Jūsų automobiliui tinkamas dalis, apsilankykite „Autoaibėje“. Kompetentinga specialistų komanda atsakys į visus Jūsų klausimus ir sankabos išminamieji guoliai tarnaus dar ilgiau! Reikiamas dalis galite įsigyti atvykę į specializuotas „Autoaibės“ parduotuves arba, taupydami laiką, – interneto parduotuvėje: čia galėsite pasinaudoti funkcija „pagalba gyvai“ ir pasikonsultuoti su specialistais neišėję iš namų.