Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

BUICK CENTURY Estate Generatoriai, generatorių dalys

Prekės ženklas:
Tipas:
Montuojama:
Srovė, A:
Įtampa, V:
Ilgis, mm:
Plotis, mm:
Aukštis, mm:
Storis, mm:
Skersmuo, mm:
Vidinis skersmuo, mm:
Išorinis skersmuo, mm:
Varža, omai:
Matmenys, mm:
Medžiaga:
Parametras:
Nebuvo rasta prekių šioje kategorijoje, skirtų jūsų BUICK CENTURY Estate

Jei domina šios kategorijos prekė pasirinktam automobiliui siųskite užklausą (įveskite el. pašto adresą arba telefono nr.)

Visuose automobiliuose su vidaus degimo varikliu yra naudojami generatoriai. Jie veikia kartu su akumuliatoriumi, kad pastarasis neišsektų ir visos elektronikos funkcijos galėtų tinkamai funkcionuoti. Mašinos generatorių galima remontuoti, bet dažnai optimaliausias variantas yra jį tiesiog pakeisti.

Kviečiame susipažinti su generatoriaus veikimo principu ir patarimais detaliau.

Kodėl generatorius yra reikalingas?

Moderniuose automobiliuose daug sistemų yra valdomos elektra – degalų purkštukai, degalų siurblys, oro įsiurbimo sklendė ir, žinoma, žibintai, valytuvai ir įvairios komforto sistemos. Dėl šios priežasties modernūs varikliai net negali veikti be elektros energijos. Pavyzdžiui, senesniuose automobiliuose daugelis variklio valdymo sistemų vis dar buvo mechaninės, todėl, net ir neveikiant generatoriui, jie galėjo funkcionuoti.

Sugedus generatoriui, visa elektros energija yra tiekiama iš akumuliatoriaus, todėl ji pasidaro labai ribota.

Kaip jis veikia?

Automobilio generatorius sumontuotas variklio skyriuje ir yra pritvirtintas prie variklio bloko. Išorėje jis turi skriemulį, kuris yra sukamas taip vadinamo generatoriaus dirželio.

Generatoriaus viduje sukasi rotorius. Tuo metu, kintanti srovė teka per susidariusį magnetinį lauką. Taip yra generuojama kintanti elektros srovė, kuri, dėka lygintuvo, yra paverčiama į tiesioginę srovę.

Kada reikia keisti generatorių?

Visų pirmiausiai reikėtų patikrinti generatoriaus dirželį. Neretai šio diržo įtempimo mechanizmas susidėvi ir diržas tiesiog praslysta nuo generatoriaus skriemulio.

Na, o jeigu, vis tik, problema yra generatoriuje, gedimai gali būti labai įvairūs. Dažniausiai pasitaikančios problemos yra susidėvėjęs guolis, šepetėliai, sudegę kontaktiniai žiedai, sugedęs įtampos reguliatorius ir t.t.

Kartais galima remontuoti sugedusį generatorių tiesiog keičiant sugedusias ar susidėvėjusias detales. Tačiau, reikėtų turėti omeny, kad generatorius vis tiek lieka senas, todėl ir kitos dalys gali bet kada sugesti, ko pasekoje generatorių tenka ardyti ir remontuoti dar kartą.

Kur įsigyti?

Naują generatorių savo automobiliui galite įsigyti internetinėje parduotuvėje Autoaibe.lt. Čia visada siūlomas platus automobilių dalių pasirinkimas, todėl ir tinkamą kainą rasti nebus sudėtinga.

Taip pat galite atvykti ir į bet kurią fizinę Autoaibė parduotuvę. Čia jus visada pasitiks paslaugūs specialistai, kurie mielai padės išsirinkti jums geriausiai tinkamas dalis.

Autoaibė parduotuvėje reguliariai skelbiamos įvairios akcijos, kurių metu tam tikrų gamintojų dalis ir priedus galite įsigyti dar pigiau!