Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

BUICK CENTURY Estate Galiniai žibintai

Prekės ženklas:
ECE žymėjimas:
Montuojama:
Įtampa, V:
Ilgis, mm:
Plotis, mm:
Aukštis, mm:
Storis, mm:
LED diodai (vnt.):
Šviesos spalva:
Lemputės tipas:
Forma:
Nebuvo rasta prekių šioje kategorijoje, skirtų jūsų BUICK CENTURY Estate

Jei domina šios kategorijos prekė pasirinktam automobiliui siųskite užklausą (įveskite el. pašto adresą arba telefono nr.)

Tam, kad gerai matytumėte ir būtumėte matomi, yra reikalingi priekiniai žibintai. Tuo tarpu, galiniai žibintai irgi yra labai svarbūs, kadangi jie praneša iš paskos važiuojantiems vairuotojams apie jūsų poziciją ir ketinimus kelyje.

Beveik visi automobiliams skirti galiniai žibintai yra padengti skaidriu plastiku, o moderniuose automobiliuose naudojama ir LED technologija. Bet kokiu atveju, vairuotojai galinius žibintus keičia dėl įvairių priežasčių. Ar žinote, kodėl galinių žibintų būklė yra tokia svarbi ir kokie yra dažniausi defektai?

Galinių žibintų svarba

Galinių žibintų dėka, iš jūsų paskos važiuojantys vairuotojai jus lengvai mato bet kokiomis oro sąlygomis. Galinių žibintų spalva yra raudona dėl labai paprastos priežasties – ji praneša apie pavojų, todėl stimuliuojamas vairuotojų instinktas stabdyti ir išlikti budriems.

Galiniai rūko žibintai įprastai naudoja galingesnes lemputes, kad šviesa būtų geriau matoma lyjant, sningant arba rūko metu. Čia dažniausiai taip pat integruoti ir posūkio bei atbulinės eigos žibintai.

Dažniausi defektai

Lietuvoje, automobilio techninės patikros metu atkreipiamas didelis dėmesys į žibintų būklę – tiek priekinių, tiek galinių. Tikrinamas ne tik jų veikimas, bet ir būklė – įvairūs pažeidimai dažniausiai nėra priimtini.

Galiniai žibintai dažnai yra sugadinami juos įskeliant, o tai gali atsitikti dėl spraigančių akmenukų, krušos, neapdairumo važiuojant atbuline pavara ir t.t. Taip pat dažnai pasitaiko sandarumo problemų, kai vanduo patenka į žibinto vidų ir prasideda korozija.

Kaip pakeisti galinius žibintus?

Galinių žibintų keitimas yra gana paprastas darbas, kurį gali atlikti daugelis vairuotojų. Nors darbo sudėtingumas ir priklauso nuo automobilio modelio, dažniausiai žibintus galima išimti atsukant keletą juos laikančių veržlių iš bagažinės vidaus. Bet kokiu atveju, prieš atliekant tokius darbus, rekomenduojama patikrinti gamintojo rekomendacijas arba pasikonsultuoti su specialistais.

Kur įsigyti?

Galinius žibintus savo automobiliui galite įsigyti internetu, parduotuvėje Autoaibe.lt. Tą taip pat galite atlikti ir atvykę į bet kurią Autoaibė parduotuvę Lietuvoje – čia jums visada padės mūsų specialistai ir pasiūlys jūsų automobiliui tinkamiausias dalis.

Autoaibė autodalių parduotuvėje reguliariai siūlomos įvairios akcijos, kurių dėka ieškomas detales galite įsigyti dar pigiau.